Ramido - blaty kuchenne - logo
Menu

Materiały

Prezentujemy nowoczesne materiały powstałe na bazie kompilacji tworzyw sztucznych.
Proponowane przez nas blaty kuchenne, recepcyjne, barowe, łazienkowe parapety powstają w oparciu o materiały takie jak Corian®, Staron®, Kerrock® i HiMacs®. Odznaczają się szczególną odpornością na zarysowania, działania skrajnych temperatur, a także detergenty. Występują w wielu interesujących kolorach, które są niemożliwe do uzyskania przy wykorzystaniu naturalnych surowców. Różnią się nie tylko barwą, ale również strukturą - gładkie, nakrapiane, imitujące kamień.

Szeroki wybór kolorów i faktur daje wiele możliwości przy aranżowaniu wnętrz. Klientom korzystającym z naszych usług zapewniamy bogate doświadczenie, indywidualne podejście, profesjonalny montaż oraz szybki czas realizacji. Prowadzimy także serwis pogwarancyjny - szlifowanie i odnawianie blatu. Ścisła współpraca z pracowniami projektowymi, studiami kuchennymi oraz prywatnymi inwestorami zaowocowała stworzeniem wielu wyjątkowych rozwiązań, wykorzystujących materiały kompozytowe. Dokładamy starań przy tworzeniu każdego typu projektu.

Jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie naszych Klientów specjalne blaty na wymiar, idealnie dopasowane do indywidualnych wymagań. Wykonujemy także zlewy z materiału identycznego jak blat oraz wyposażamy go w ociekacz.


Najważniejsze cechy materiału SOLID SURFACE:


Kolorystyka materiałów oferowanych przez naszą firmę:


Staron Corian kerrock Hi-Macs


Certyfikaty: